درباره گروه شرکت های انتقال داده ماهان


گروه انتقال داده ماهان (ماهان نت) در سال 1387 فعالیت خود را با رویکرد به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز نموده و سعی در توسعه خدمات قابل ارائه در این حوزه دارد.

گروه انتقال داده ماهان دارای شرکت‌های زیرمجموعه ماهان‌نت، ماهان‌ویپ، ماهان سلامت و ماهان پیجر است و کنترل این شرکت‌ها‌  مستقیماً زیر نظر مدیران و هیئت مدیره شرکت اصلی صورت می گیرد. رویکرد مدرن و اصلی مدیران درصدد همکاری برای وسعت بخشیدن به دامنه کاری است.

هسته مرکزی شرکت ماهان ‌نت، از تعدادی از متخصصان زبده IT با بیش از یک دهه تجربه حرفه‌ای و نیز مدیران باسابقه تشکیل شده است و در کوتاه‌زمانی توانسته دستاوردهای در خور توجهی را در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کسب کند.

تمرکز بر ارائه خدمات متمایز با بالاترین استانداردها و بهره‎گیری از تلاش نیروهای بادانش و توانمند، علاوه بر رضایت مشتریان و ایجاد رقابت در بازار، جایگاه حرفه‎ای ارزشمندی نیز برای این مجموعه به همراه داشته است.

سرمايه‌گذاری مناسب برای استفاده از فناوری‎های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نوین روز به‌منظور ارائه مطلوب‌ترین خدمات، سیاست اصلی ماهان‌نت طی این سال‌ها بوده است.

مرکز پاسخگویی به مشتریان ماهان‌نت به عنوان پیشرفته‌ترین مرکز پشتیبانی در طی شبانه روز پاسخگوی قریب به هزار مشترک اینترنت بوده و سعی بر آن دارد تا در سریع‌ترین و دقیق‌ترین حالت ممکن، مشکلات مشترکان عزیز را مرتفع سازد.

ماهان‌نت امروز با بیش از ۴۰۰۰۰ مشترک، به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ انتقال داده ماهان، فعالیت خود را به‌عنوان یکی از پرسابقه‌ترین و موفق‌ترین عرضه‌کنندگان خدمات اینترنت پر سرعت، +ADSL2 و TD-LTE در کشور تثبیت کرده است. دریافت پروانه سراسری ServCo از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهر تأییدی بر این مدعاست.

شرکت ماهان ‌نت در سال‌های اخیر عمده توجه و تمرکز خود را بر استانداردسازی فرآیندهای مدیریتی معطوف کرده و خط مشی کیفی مجموعه را با توجه به تغییرات در الزامات حرفه‎ای، انتظارات مخاطبان، مقتضیات صنعت IT کشور و روند شتابان ظهور فناوری‎های جدید، به‌طور مرتب بازبینی و اصلاح می‌کند.

یکی از مهم‎ترین مأموریت‎هایی که شرکت ماهان ‌نت همیشه خود را ملزم به انجام آن می‌داند، ایجاد بازار کار مناسب برای جوانان و کارشناسان بومی در عرصه فناوری اطلاعات است. در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر پرسنل کارآزموده در واحدهای مختلف شرکت مشغول خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی هستند.

شایان ذکر است، اين موفقيت‌ها مرهون تلاش كارشناسان مجموعه در جهت شناخت نيازهاي بازار IT، شناخت امكانات مخابراتي کشور و همچنين تحقيق و پژوهش در زمينه پيشرفته‌ترين راهکارهای عرضه خدمات برای دسترسی به اینترنت، خدمات مراکز تماس تحت شبکه (VoIP) و … است.

مجوزها و پروانه‌ها


تندیس‌ها


تقدیرنامه‌ها